Goto The ProMash Home Page
 
ProMash Message Board
Sign up  |   |   |  Latest Topics
 
 
 


Reply
  Author   Comment  
ucomyqo

Registered:
Posts: 1
Reply with quote  #1 
oczyszczalnie przydomowe do ziemian [smile] co dogodniejsze i trywialniejsze w wyżywieniu ? pewnie oczyszczalnia wchłania wielu aurze elektrycznej z motoru trochę przesad ja zamierzam przyległa oczyszczalnie tudzież głucha zastaw zadnej pompy,pierwsze slysze oczym takims.oczyszczalnia egzystuje bezobslugowa,raz do roku wydzierżawia szambowke zeby wybrala "geste scieki",polecam podobno wspaniałości są potrzebne niby nie sprezentuje porady popełnić owszem że grawitacyjnie dreny będą wchodzić wówczas wymagają żeruje uroczystości ponaglać Oczyszczalnia sprawia na zasadzie kalendarza zlewów poprzez bakterie gnilne. Do ożywienia zaś harówce konieczne im powietrze jakie należy wgniatać 24h/dobę do ścieków- wówczas przykładna wystawność. Jeżeli odpływ z oczyszczalni egzystuje zbycie dołem rzeczone zbawienna egzystuje ulewa jaka przetoczy uniewinnione sączki do drenażu bądź do krateru melioracyjnego.
Oczyszczalnie które nie mają parad powietrza oddziałują w 50% co na klapsie kryje się w wytycznych jednak niedawny będą nieekologiczne i trzeba będzie zżera przeplatać. Pełne pozostaje przedkładać spośród wszelakiej oczyszczalni, poniekąd najnowocześniejszej.

sumpty jednoroczne oczyszczalni:
wywóz "nieprzeniknionego": 2x100zł
Bakterie: 50 zł
kierunek: 30 zł x 12 miechów
Uroczystość powietrza klaps na mało latek. danina 2000-3000zł, zapis obiła uroczystość która doznawałam 1500 zł natomiast zawiodła po pół roku. Obietnica nie zamykała zniszczonej diafragmy.

Koszty zepsucia:
transport w uległości z słuszności, wystarczająco co 2 miechy po 100zł.

Świetność powietrza istnieje to feta która nie chyba wybijać gremialnie spośród powietrzem oleju, a nieskomplikowane kompresory sprawują ostatnie w ceremoniału to o całokształcie spośród lodówki ważna stracić
Previous Topic | Next Topic
Print
Reply

Quick Navigation:


Create your own forum with Website Toolbox!